BÖRSIBAAR || BÖRSI CLUB

Öö- ja striptiis klubi Tallinnas

Praktiliselt iga päev, 21 õhtust kuni 6 hommikuni, teil on suurepärane võimalus veeta unustamatu õhtu Börsi stripklubis koos kõige elegantsetega, graatsilistega, võluvatega, erootilistega, romantilistega, seksikatega ja lihtsalt suurepäralistega striptiisi tantsijatega. Nad sunnivad teid tundma tähelepanu ja õrnust, aga erootilised tantsud lihtsalt panevad teid ära unustada igapäevalust.

Striptiisi klubi «Börsibaar» on ennast tõestanud kui kõige eksklusiivsem ja intiimne ööklubi,mis tegutseb juba 1995 aastast ja on tuntud kui üks parimaid klubisid Eestis selles suunas.

Klubi asukoht on väga mugav külastada, sest «Börsibaar» asub südames meie kõige ilusamas pealinnas, põhjalikult Tallinna vana linnas tänaval Lai 7.

Meie stripklubi baaris on suur ja šikk valik jooke igale maitsele. Võluvad tüdrukud-ettekandjad ei pane teid ootama ja teenindavad kõrgemal tasemel, nagu kõige austatud külalist – kiiresti ja kvaliteetselt. 

Ärge unustage tutvuda rubriigiga "Eripakkumised" - pakume praktiliselt kogu aeg erinevaid boonuseid.
Teie hea tuju ja julgeolekus on 100 % garanteeritud meie klubis. Tule meie juurde ja saad veeta tõeliselt unustamatu ööd! Kui tel on soov laua broneerida, lihtsalt vajutage nuppu allpool või helistage meile. 

TUTVUGE EESTI NAISTEGA

Ebatavaline mugav klubi atmosfäär lubab täiesti lõõgastuda ja nautida topless striptiisiga, ning eriliste erootiliste vaadenditega. Professionaalsed tantsijad näitavad teile kogu oma oskust! Klubis on olemas Vip ruum, kus teie võite tellida privaatset tantsu, millist tantsib teile ainult see tantsija kes meeldib teile kõige rohkem!

23594271_1519811541437821_68591431649098

LAVA TANTSUD

EROOTILISED SHOUD

unnamed.jpg

STRIPTIIS

TOPLESS TÜDRUKUD

SHOU TANTS

ELIIT SHOU

original.png

LAPDANCE

PRIVAATNE TANTS

striptiis tallinn.png
 

ERIPAKKUMISED

10% soodustust!

Leidke meid Facebookis, vajutage LIKE nuppu ja saate terve menüüle 10% erisoodustust!

Soodustuse saamiseks lihtsalt näidake oma Facebooki lehte baaris

Kui teil pole Facebooki kontot - pole muret! Võite arvustuse Google'is jätta :)

Местный Бар
 

KKK

Vastused mõnele korduma kippuvale küsimusele

Miks valima BÖRSI BAARI?

Börsi baar on üks esimesi asutatud striptiisiklubisid Tallinnas. Esiteks olid uksed avatud 16. novembril 1995. Sel aastal tähistame oma 25. aastapäeva! Börsi - on ainus striptiisiklubi Tallinnas, mis töötab nii kaua. Oleme väga uhked ja õnnelikud, et meie klub on juba mingi striptiisi sümbol Eestis. Pakume oma külalistele parimat, mida saame. Külastage meid, et tunda atmosfääri, mida te teisest kohast ei leia.

KUS ME ASUME?

See on lihtne. Asume Tallinna vanalinnas, tänava nimi on Lai 7. Vajutage allpool asuvat nuppu "LEIA MEID". et kaarti vaadata.

 
Beer on tap

TASUTA õlu või TASUTA sisenemine?

Broneerige laud vormi kaudu veebis ja saate erilise võimaluse boonuse valimiseks:
 

  • 1 TASUTA õlu

  • TASUTA sisenemine

Pange tähele, et kui valite TASUTA sissepääsu, ei saa te tasuta jooki. Sama töötab vastupidi: tasuta jooki valides tuleb maksta sissepääsul, mis on 10 EUR.

STAG PARTY Tallinnas

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

Image by Yutacar

Tahan BÖRSIS tantsida!

Meil on alati hea meel näha uusi inimesi meie kollektiivis ja me arutame teiega kõike ettepanekud.  Kui teil pole selles valdkonnas kogemusi - ärge muretsege, kuna pakume koolitust absoluutselt tasuta! Kui teile meeldib tantsida, olete rahul meeste tähelepanuga, olete seltskondlik - info saamiseks kirjutage või helistage meile!

NB! Oleme Stipclub, me ei paku seksi ega seksuaalset eskorti (vabandust).

Paindlik tööaeg ja suurepärased töötingimused! Helistage / kirjutage / tulge!

TÖÖTUNNID JA RESERVATSIOONID

Oleme avatud iga päev (v.a. pühapäeval) 21:00 - 06:00. Kui soovite kauem viibida, pole mingit probleemi ja meie kood kaunide tüdrukutega jääme avatuna kuni meie viimase külaliseni.

Kui teil on soova laua broneerida, klõpsake allpool asuvat nuppu „Broneeri”.

TEENUS JA ERIPAKKUMISED.

Praktiliselt iga päev pakume oma külastajatele midagi erilist. Selle kohta lisainfo saamiseks vaadake üle „Eripakkumised”. Pakume oma külalistele parimat teenust ja kinnitame, et meie klubis veedetud aeg on teie jaoks 100% ohutu. Anname endast kõike, et teha teie ajaveetmine meie klubis võimalikult mugavaks.

BRONEERING | KONTAKT

Kasutage vormi, et laua broneerida või juhul kui on küsimusi.

Lai 7, 10133 Tallinn, Estonia

+372 5650 1715, +372 5685 5388

 

BÖRSIBAAR | BÖRSI

+372 5650 1715, +372 5685 5388

Lai 7, 10133 Tallinn, Estonia

21:00 - 06:00 (E-L)

© 1995-2020